Vizyonumuz;

İstikrarlı, dürüst ve güvenilir bir kurum olmayı vazgeçilmez bir değer olarak kabul ederken kalite ve hizmet anlayışımızdan ödün vermemek. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmaktan geçtiğini kendine ilke edinerek,insana ve teknolojiye yatırım yaparak kaliteli ve hızlı üretimin sürekliliğini sağlamak. Gerçekleştirdiği üretim ve ticari faaliyetlerin bütününde kurumsal yönetimin, sosyal uygunluğun ve etik değerlerin örnek uygulayıcılarından biri olmak.

Misyonumuz;

Teknolojisi, yetişmiş insan gücü ve mutlu çalışanları ile sosyal sorumluluk bilinci içinde çevreye ve topluma fayda sağlayan, sosyal refahı koruyup geliştiren, kaliteden ödün vermeksizin en hızlı hizmeti verebilen bir firma olduğumuza inanıyoruz.

İYA Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

2000 yılında kurulmuştur. Fabrika, toplam 4000 m² alan içinde 2200 m² kapalı kullanım alanına sahiptir. Modern işletme ve üretim binasıyla sağlıklı çalışma ortamı sunmaktadır. İYA Textile kısa sürede geniş pazarlama yelpazesine ulaşmış olup, bugün Almanya başta olmak üzere Hollanda, İspanya, İsviçre ve İrlanda’ya bayan dış giyiminde bluz, T-shirt, gömlek, pantalon, ceket, etek, elbise ve çocuk giysisi üretmektedir. Aylık kapasitesi 100 bini aşmaktadır.

Almanya

Bianca, More&More, Katag, Gelco, Goldix, Gollas, Wischmach, Kümmel, Steilmann, HS Fashion, Schüssler+Zachmann, Awg, Qiero, Fit-z, Bonita, Liberty, Gina Laura, Ulla Popken, Gardeur, Sm Fashion, Peek Cloppenburg, Karstadt, Pc West, Cecil, Reno, Gardeur, Gerry Weber, Katag, Buddelei, Li Fung

Hollanda

Dupon, Arto, Supertrash, Miss Etam, Promiss, The Sting, We, America Today, M&S, Bien Blue, Stitch Fashion, Sao Paolo, Cadaia, La Ligna

İspanya

Mayorel, Nature Club, El Corte

İsviçre

Süter&Rüegg, Charles Vögele, Tec Flower

İrlanda

Flairline

İngiltere

TK Maxx, French Connection

firmalarına işine gönülden bağlı, genç ve dinamik 140 kişilik personeliyle hizmet vermektedir. Modellerinde ve kumaş kalitesindeki çeşitliliğiyle Avrupa pazarında iddalı bir konuma gelmiştir.

Yukarı